Děkuji všem, kteří se velmi pečlivě a spolehlivě starají

o náš farní kostel.

Nedokážu pojmenovat všechny, zmíním se alespoň o některých. Ať  dobrý Bůh vynahradí všem jejich obětavou službu.

P. Marek

Kostelníci

Především kostelníci nám  vypomáhají  v péči o budovu kostela. Připravují kostel na veškeré liturgické události. Starají se také o běžný chod kostela a menší úpravy. Do této služby jsou zapojeni: Anna Kamlachová, Monika Kabelková a František Krejčí.

Květinová výzdoba

Květinová výzdoba uvnitř kostela vyžaduje neustálou péči. Kytky jsou pravidelně zavlažované a ošetřované. Jednou za týden jsou upravené a znovu naaranžované. Tuto službu pro farnost konají: Marie Mazancová, Jana Řezanková a Lenka Drhovská, vypomáhají Jaroslava Svobodová a Dagmar Pouzarová.

Děkuji všem, kteří přinášejí čerstvé květiny pro výzdobu kostela.

Úklid kostela

Zcela jedinečná je v naší  farnosti péče o úklid kostela. Každý týden na začátku víkendu jednotlivé skupiny farníků uklízejí prostory kostela před nedělní bohodlužbou.