P. Václav Hes

Ustanovený administrátorem farnosti 14. 8. 2016. Plná zodpovědnost za farnost.

P. Josef Staněk

Řeckokatolický kněz, s manželkou a 4 dětmi bydlí v Modré Hůrce, vyučuje náboženství ve školách a podle potřeby vypomáhá v duchovní správě.

Jáhen Karel SÁDLO

Ustanovený kaplanem v jáhenských funkcích 1. října 1992 dekretem českobudějovického biskupa Mons. ThDr. Antonína Lišky CSsR.

Katechetka Marie Kantorová

Učí náboženství na základní škole, stará se o farní web a vypomáhá ve správě farnosti.

Církevní hudba

Varhaníci Jiří Netík a Helena Kašná doprovázejí nedělní bohoslužby. Při každé bohoslužbě zpíváme - i když třeba bez doprovodu. Příležitostně obohatí hudební stránku bohoslužeb sbor Aleluja.

Farní rada - pastorační a ekonomická

Příležitostně se setkávají aktivnější farníci k ekonomickým i pastoračním poradám. Členy ekonomické rady jsou spolu s P. Václavem Jiří Netík st. a Jaroslava Svobodová.

Péče o kostel

Službu kostelníka vykonávají střídavě František Krejčí, Monika Vlašicová, Jan Dolejší, Jakub a Anna Tvrdíkovi a Pavel Hruška. O pravidelný týdenní úklid kostela pečuje střídavě 10 skupin farníků. O květinovou výzdobu se stará paní učitelka Mazancová se 2 spolupracovnicemi, Janou Řezankovou a Lenkou Drhovskou.