Ekonomická rada farnosti

Ekonomická rada farnosti je pomocný a poradní orgán správce farnosti, který se podílí na hospodaření s majetkem farnosti. Úkolem rady je účast na spolehlivé, šetrné, obezřetné a starostlivé správě církevního majetku farnosti a účast na zajištění potřeb farnosti.

Ekonomickou radu farnosti tvoří: farář, který je předsedou, jeden člen farní rady, dva až čtyři členové jmenovaní farářem.

V současné době Ekonomickou radu farnosti tvoří: P. Václav Hes - předseda rady, Jaroslava Svobodová, Jiří Netík st., Pavel Hruška, ing. Petr Mikeš a Marek Dvořák - členové rady.

Farní rada

Farní rada je pomocný a poradní orgán správce farnosti, který se podílí na zmapování a zajištění jak běžné, tak i dlouhodobé pastorační činnosti farnosti.

.